Úvodní stránka > Obecní úřad > Registr oznámení

Registr oznámení

VSTUP DO REGISTRU

Registr oznámení o činnostech, oznámení o majetku a oznámení o příjmech, darech a závazcích, dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů a zákona 14/2017 Sb. (dále jen "registr"), ukládá veřejným funkcionářům oznamovat skutečnosti, které umožňují veřejnou kontrolu majetku nabytého za dobu výkonu funkce a dalších příjmů, darů nebo jiného prospěchu, získaných za dobu výkonu funkce, případně finančních závazků, které veřejný funkcionář má.

Registr je veřejný a každý má právo do něj bezplatně nahlížet a pořizovat si z něj opisy a výpisy. Registr je fyzicky uložen na obecním úřadě. Nahlížení do registru je možné i v elektronické podobě prostřednictvím veřejné datové sítě.

Podrobné informace o legislativě vztahující se k nahlížení do registru oznámení naleznete zde:

Struktura a formát formuláře registru oznámení

19. 1. Doubravka

Zítra: Ilona

VELKOOBJEMOVÝ KONTEJNER

v areálu Sempry vedle kontejneru na bioodpad

Provozní doba na sběrném místě- zima

1.11.2017-31.3.2018

Středa: 16.00 -17.00 hod

Sobota: 9.00-10.00 hod

15.00-16.00 hod

Upozornění :